Wyjątkowe Noclegi w Krynicy Morskiej
PRZECZYTAJ UWAŻNIE

Rezerwacja on-line

Szanowni Państwo, poniżej znajduje się krótki opis jak dokonać rezerwacji pokojów w naszym systemie. Zachęcamy do zapoznania się z nim przed przejściem do rezerwacji. 

Przycisk otwierający okno systemu rezerwacji znajduje się na dole tej strony.

N

30% zadatku za rezerwację

N

Szybka rezerwacja

N

Samodzielny wybór pokoju

N

Bezpieczne płatności

Zanim zarezerwujesz

Nasz system rezerwacji jest intuicyjny i bezpieczny. Ale dla Państwa wygody przygotowaliśmy mini poradnik jak dokonać rezerwacji. Zapraszamy do zapoznania się z nim przed przejściem do systemu rezerwacji. Przycisk otwierający okno rezerwacji znajduje się na dole tej strony.

Krok 1

Kod rabatowy

Jeżeli posiadają Państwo kod rabatowy, po otwarciu okna rezerwacji należy zjechać na sam dół naszego systemu rezerwacji do sekcji „KOD RABATOWY” – wpisać kod a następnie go aktywować.

Krok 2

Wpisanie parametrów

Na górze systemu rezerwacji należy wybrać datę początku i końca oraz liczby osób. w celu poznania naszej oferty. System sam pokaże jaka jest minimalna liczba nocy rezerwacji dla danego okresu w roku. Dzieci niezależnie od wieku uwzględniamy w liczbę osób (przykładowo: dla 2 osób dorosłych i dzieci w wieku 1 i 7 lat – wpisujemy jako liczbę osób – 4)

Krok 3

Wybór noclegu

Po wpisaniu parametrów ukaże się nasza oferta pokojów dostępnych w danych dniach i dla wybranej liczby osób. Po kliknięciu w „szczegóły” danego pokoju, ukaże się jego opis i zdjęcia.

Przed wyborem danego pokoju prosimy sprawdzić jego szczegóły ponieważ niektóre pokoje mają niepełnowymiarowe łóżka dziecięce itp.

Jeżeli zdecydują się Państwo na dany pokój wystarczy kliknąć w „więcej szczegółów” i dalej w „wybierz”.

Krok 4

Weryfikacja parametrów

W podsumowaniu można sprawdzić cenę i jeszcze raz zweryfikować liczbę osób. Jeżeli wszystko się zgadza, klikamy „przejdź do zamówienia”. W przypadku chęci rezerwacji większej liczby pokoi, wystarczy dobrać je klikając w „dodaj kolejną ofertą”.

Krok 5

Opcje dodatkowe

W kolejnym kroku można dobrać opcje dodatkowe do rezerwowanego pokoju. Po wybraniu opcji, sprawdzamy w podsumowaniu czy wszystko się zgadza a następnie klikamy „przejdź dalej”. W przypadku chęci otrzymania faktury, zaznaczamy dany znacznik.

Krok 6

Wpisywanie danych kontaktowych

W tym kroku podajemy swoje dane kontaktowe. Proszę dokładnie sprawdzić prawidłowość wpisanych danych. Następnie zaznaczamy wymagane zgody i klikamy „przejdź dalej”.

Krok 7

Podsumowanie rezerwacji

W tym kroku widać podsumowanie rezerwacji oraz można wpisać dodatkowe uwagi do zamówienia. Jeżeli wszystko się zgadza klikamy w „złóż zamówienie”.

Krok 8

Płatność zadatku

W ostatnim kroku opłacamy zadatek. Wybieramy opcję płatności minimalnej przedpłaty płatnej teraz oraz formę płatności. Opłaty można dokonać przelewem on-line, blikiem lub przelewem tradycyjnym. W przypadku wybrania opcji płatności tradycyjnej, pojawią się dokaładne dane co należy wpisać w tytule przelewu oraz na jaki nr konta wysłać płatność. Po dokonaniu płatności tradycyjnej, prosimy o kliknięcie „potwierdzam dokonanie wpłaty. Jeżeli wybiorą Państwo płatność on-line lub blikiem – system automatycznie wykryje płatnośc i ją potwierdzi w kilka minut. 

To wszystko – rezerwacja została dokonana. Wszystkie szczegóły dostaną Państwo drogą mailową. 

Zarezerwuj teraz

Poniżej znajduje się przycisk rezerwacji on-line.

Aktualna promocja: -5% na rezerwację z kodem rabatowym „udanewakacje”