Wyjątkowe Noclegi w Krynicy Morskiej
Pokoje Tornado

Atrakcje w okolicy

Na terenie obiektu Tornado

Dla dzieci

Ta terenie naszego obiektu dostępne są mini place zabaw, huśtawki oraz sprzęt sportowy. Każde dziecko może z nich korzystać nieodpłatnie i w dowolnym momencie. Na terenie obiektu można grać w gry zespołowe, karciane, planszowe itp. Dzieci znajdą u nas trawniki jak i utwardzoną powierzchnię np. do gry w kosza.

Strefy gastro

Na terenie naszego obiektu udostępniamy szereg miejsc do spożycia posiłków na świeżym powietrzu. Do dyspozycji gości oddajemy stoły z ławami oraz mobilne grille. Można robić także pikniki na trawnikach. Część miejsc jest przy strefach dla dzieci, aby rodzice mieli kontrolę co robią ich pociechy.

Strefy relaksu

Do dyspozycji gości oddajemy huśtawki, leżaki oraz tereny zielone do miłego leniuchowania. Cały teren obiektu jest ogrodzony wiec jest doskonałą opcją gdy chcemy odpocząć w kameralnym gronie.

Wynajem rowerów

Do dyspozycji gości oddajemy w pełni sprawne i komfortowe rowery którymi można zwiedzać okolicę. Jeżeli więc lubią Państwo spędzać czas na 2 kółkach, nie trzeba przywozić rowerów ze sobą. Ponad to, wiemy gdzie można wypożyczyć szereg różnego typu sprzętu do aktywnej zabawy i odpoczynku – zawsze służymy dobrą radą i pomocą.

W bliskiej okolicy

Zalew Wiślany

Znajdujemy się 100 metrów od pięknego Zalewu Wiślanego, który ze względu na wysokie walory przyrodnicze został objęty obszarem Natura 2000. Zalew to nie tylko piękno wody ale fauny i flory. Znajdują się tu liczne stanowiska lęgowe ptaków które znajdują schronienie w pięknej i gęstej roślinności.

Morze

Do piaszczystych plaż nad morza Bałtyckim jest od nas 10 minut spacerkiem. Plaże i morze nad Mierzeją Wiślaną zaliczają się do najpiękniejszych w kraju. Ograniczona infrastruktura przyplażowa pozwoliła zachować wyjątkowe walory estetyczne i zdrowotne. A wieczorem, widok zachodzącego słońca potrafi zapaść w pamięc na długi czas.

Lasy

Mierzej Wiślana to nie tylko woda, ale też wyjątkowe lasy które pozwalają na chwilę wytchnienia w gorące letnie dni. Znajda w nich Państwo liczne alejki oraz szlaki spacerowe.